Kanapinės neperšlampančios sauskelnės įvairių spalvų (3-18 kg)

sauskelnes daugkartines neperslampancios kanapines
sauskelnes daugkartines neperslampancios kanapinessauskelnes daugkartines neperslampancios kanapinessauskelnes daugkartines neperslampancios kanapinessauskelnes daugkartines neperslampancios kanapinessauskelnes daugkartines neperslampancios kanapines
8.10Eur

Daugkartinės kanapinės sauskelnės su viršutiniu PUL plėvele laminuotu sluoksniu, todėl sulaiko drėgmę ir ant jų nebereikia naudoti drėgmę sulaikančių kelnaičių. Vidinis sauskelnių sluoksnis - kanapės multinas.

Kanapės audiniai, palyginti su kitais audiniai, yra atsparesnė rūgštims bei druskoms (kurių yra šlapime). Taip pat kanapė turi antibakterinių savybių, atspari grybeliams. Kanapės audiniai vadinami "odelės gydytojais" - tokias sauskelnes ar vystyklus naudojančios mamos, ypač po vienkartinių sauskelnių, pastebi, kad ant iššutusio ir išberto užpakaliuko uždėjus kanapines sauskelnes ar vystyklą, odelė dažnai atsigauna jau per pirmą parą - iššutimai, paraudimai dingsta.

Labai daug sugeria, bet tuo pačiu metu paviršius prilietus gali jaustis posausis. Jei norite prailginti kanapinių sauskelnių tarnavimo laiką, nuėmus panaudotas sauskelnes praskalaukite ir iki skalbimo laikykite kibire.

Dydis - universalus "augantis", reguliuojamas spaudžių pagalba, todėl tinka ~3-18 kg sveriantiems mažyliams. Platesnis liemuo, todėl puikiai tiks ir "rubuiliukams".

Priežiūra: Skalbti mašina iki 60°C temperatūros vandenyje, vengti skalbiklių su minkštikliais ir nelyginti, nes tai gali pabloginti sugeriamumą, galima džiovinti elektrinėje džiovyklėje.

Sudėtis: Išorinis sluoksnis - 100% poliesteris, laminuotas PUL plėvele; Vidinis sluoksnis - 55% ekologiškos kanapės pluoštas, 45% ekologiška medvilnė.

 

Šios sauskelnės kišeninės ir parduodamos be įklotų. Kanapiniai įklotukai parduodami atskirai.

Pagaminta Lietuvoje.

Kaina: 8.10Eur